מחזור משכנתא

SAVE עוזרת לכם לחסוך כספים אלו בזכות תכנון נכון של המשכנתא וניהול המשכנתא לאורך חייה. מעוניינים לחסוך כסף? רוצים להקטין את התשלומים החודשיים של המשכנתא? תנו לנו לבדוק את תנאי המשכנתא שלכם ולהציע לכם דרכים לחסכון.

מחזור משכנתא הוא החלפה של המשכנתא הקיימת במשכנתא חדשה בריביות מועדפות ובמסלולים מתאימים יותר ללווה, תוך ניצול מרבי של ירידת הריביות במשק. במקרים רבים ניתן לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים ע”י מחזור חכם של המשכנתא.

 

למה למחזר את המשכנתא?

 

למחזור משכנתא יש 2 מטרות עיקריות:

חסכון בכסף – הקטנת תשלומי הריבית וההצמדה כתוצאה מבחירת מסלולים נכונה וקבלת ריביות טובות יותר מאלו שהיו במשכנתא הישנה.
הקטנת ההחזר החודשי – הקטנת התשלום החודשי במשכנתא החדשה כתוצאה מהקטנת הריביות ולעיתים גם פריסת התקופה מחדש וזאת על מנת להתאים את התשלום ליכולת ההחזר של המשפחה

 

מחזור משכנתא

 

חשוב להבין שצריך לנהל את המשכנתא. תנאי השוק משתנים רבות לאורך שנות המשכנתא ומה שהיה נכון וטוב לפני 10 שנים הוא לא בהכרח טוב היום. בתקופת חיי המשכנתא קורים שינויים רבים: שינויי ריביות, חקיקה חדשה, תחרות חדשה, מוצרים חדשים – כל אלו פותחים אפשרויות חדשות ובמקרים רבים הזדמנות לחסוך כסף רב בתשלומים לבנקים. מעבר לשינויים שקורים במשק גם אצל לוקח המשכנתא חלים שינויים: יכולת ההחזר החודשי משתנה, הצרכים הפיננסים מתחלפים וכו’ כל אלו דורשים מאיתנו ניהול שוטף של המשכנתא

מהי משכנתא אופטימלית?​​

 

משכנתא אופטימאלית לוקחת בחשבון את מגוון המסלולים השונים, את תנאי השוק הקיימים ואת הצפי לשינויים בכלכלה המקומית והעולמית. משכנתא אופטימלית משלבת חלוקה נכונה של הכסף בין המסלולים השונים, תוך התחשבות בצרכים הפיננסיים הקיימים והעתידיים של הלקוח.
מאחר וישנם מסלולי משכנתא רבים בתנאי החזר שונים, יכול הלווה רק ע”י מעבר ממסלול אחד לשני, לחסוך בתשלומי ההחזרים עשרות ואף מאות אלפי שקלים.