משכנתא חדשה

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הגדולות והחשובות בחיים.

 

SAVE מלווה אותכם בכל התהליך. אנו נבנה איתכם את התמהיל הנכון, ננהל בעבורכם את המו”מ מול הבנקים, נשיג בעבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר והעיקר – נתאים אותה ליכולות ולצרכים שלכם. גם אחרי קבלת הכסף SAVE תנהל את המשכנתא לאורך חייה כך שתיהנו מההזדמנויות לחסוך כסף גם אחרי שכבר לקחתם את ההלוואה.

זוהי החלטה שמלווה אותנו לפחות 20 שנה, והיא כנראה העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שנעשה כל חיינו. הבעיה היא שרובנו לא מבינים במשכנתאות- הריביות, המסלולים לוחות הסילוקין, עמלות פרעון מוקדם…. איך מחליטים?

SAVE מלווה אותכם בתהליך ונותנת לכם ייעוץ אוביקטיבי

תפקידו של יועץ המשכנתא הוא לתפור לכם את המשכנתא שמתאימה לכם. SAVE היא גוף שאינו תלוי באף אחד מהבנקים ואינה מקבלת כל תגמול או עמלה מגופים אלו – דבר ששומר על האוביקטיביות שלנו ומבטיח כי הלקוח מיוצג בצורה הטובה ביותר השומרת על האינטרסים שלו.

​אז מה התהליך?

 

יועצי המשכנתאות של SAVE ילמדו את המצב הפיננסי שלכם ויכווינו אתכם לאפשרויות המתאימות ביותר עבורכם, בהתחשב במצבכם הפיננסי הכולל ובמצב המשק. ביחד עם יועץ המשכנתאות תגבשו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם מבחינת סכום המשכנתא, ההחזרים החודשים והריביות.
אחרי שהחלטנו על מסלולי המשכנתא, SAVE תבצע מכרז ריביות בין הבנקים השונים על מנת לקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורכם. יועץ משכנתא יסביר לכם על מה אתם חותמים ויבדוק כי אין סעיפים נסתרים ואותיות קטנות אשר עלולים לפגוע בכם בעתיד. הוא ילוו אתכם בנבכי הביורוקרטיה והמסמכים השונים, אלו שעליכם להביא ואלו שעליהם אתם אמורים לחתום, עד לרגע החתימה בבנק ורישום המשכנתא.