ניהול משכנתא לכל החיים

רוב לוקחי המשכנתאות מקפידים לשלם את המשכנתא כל חודש ומעדיפים לא להתעסק עם המשכנתא שלהם ורק לנסות להיפטר ממנה מהר ככל הניתן. גישה זו מתעלמת מהעובדה שלאורך חיי המשכנתא מתרחשים ארועים שמשנים את תנאי השוק וכי היכולות של משק הבית משתנות גם הן. SAVE  מעניקה שרות של ניהול המשכנתא לאורך כל חייה – שרות זה כולל מעקב מתמשך על המשכנתא ובחינת התנאים והריביות למול תנאי השוק ובמקביל מעקב אחר המצב הפיננסי של לוקחי המשכנתא ובחינת יכולת ההחזר וההתנהלות השוטפת שלהם כל זאת במטרה לאפשר ללקוח לחיות עם המשכנתא ולא להחנק ממנה ובעיקר לא לשלם כספים מיותרים של ריבית, הצמדות עמלות וכו’.


יועץ המשכנתא של Save  מקיים שיחה עם הלקוח לפחות פעם בשנה כי לבדוק האם חלו שינויים במצב הפיננסי של הלקוח שדורשים שינוי במשכנתא. שינויים כאלו יכולים להיות עליית יכולת ההחזר של הלקוח כתוצאה מהתקדמות בעבודה ועלית השכר, ארוע של קבלת כספים חד פעמי מקרן השתלמות שהשתחררה, מתנה, ירושה או מענק בעבודה ומצד שני ירידה ביכולת ההחזר כתוצאה מפיטורין, גידול בהוצאות וכו’. מגוון הארועים האלו שהם חלק מהחיים דורש התייחסות מתאימה ושינויים במשכנתא – שינוי פריסת השנים והקטנת/ הגדלת התשלום החודשי, סגירת חלק מהמשכנתא דרך הפקדה חד פעמית ובמקרים קיצוניים הקפאת התשלומים לתקופה מסויימת.
במקביל עוקבת Save  אחר תנאי המשכנתא למול תנאי השוק ע”י תוכנות ממוחשבות שמתריאות במקרים בהם נוצרת הזדמנות לשינויי מסלולים וריביות שיכולים לחסוך כספים ללקוח.